Witamy

Praca tymczasowa


 
Polski
Polski
English
English
Deutsch
Deutsch
  
 
 
 
   
 
Aktualności
Axell Polska 2004 z Certyfikatem "Dynamiczna Firma"

Praca tymczasowa

Historia

Zarówno Axell jak i Ponetex transport & logistics, należy do holenderskiej grupy Carpenter Europe, której najstarsza firma Timmermans transport & logistics powstała w 1933 roku. Przedmiotem działalności Timmermans jest spedycja i logistyka.

Pod koniec lat 90-tych XX wieku, wobec coraz bardziej dotkliwych braków kadrowych na holenderskim rynku pracy, udziałowcy Timmermans podjęli decyzję o utworzeniu agencji pracy, poszukującej pracowników na rynku polskim, na wewnętrzne potrzeby Timmermans Diessen. Tak oto powstała marka Axell. W chwili obecnej wysokość obrotu grupy Axell przekracza 110 mln PLN rocznie.

Zainteresowanie polskimi pracownikami w Holandii stopniowo rosło, z czasem podjęto decyzję o rekrutacji i zatrudnianiu zewnętrznym na rzecz innych firm holenderskich. Powstała firma Axell Uitzendbureau, z siedzibą w Tilburgu (południowa Holandia), działająca na zasadach agencji pracy tymczasowej.

 W 2004 roku władze holdingu podjęły decyzję o rozwoju usługi pracy tymczasowej na rynku polskim. Została utworzona spółka Axell Polska 2004. Kolejne lata były latami rozwoju działalności, która w tej chwili jest prowadzona poprzez cztery oddziały w Polsce. 
 

 
   
 

Strona internetowa Axell Praca tymczasowa wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.